Напишу ще звіт по спорядженню, частково, як хваст, частково, бо сам дуже багато інфи шукав по форумах.
Одежа.
Дощова – Мембранна куртка Stoik Vaporshell jacket. Так як вона короткувата для велосипедного використання, є ще окремо фартушок з сіліконки на пояс, який подовжує куртку і закриває сідло. Вага - 430 г. Мембрана в неї за характеристиками дуже крута (28,000 mm H2O/46,000 g/m² пару), але чогось її зняли з виробництва. Під кількагодинним дощем сильно не промокла, але з середини була вологою. Можливо через те, що піт не встигав під сильним дощем виходити, можливо що трохи протекла.
Мембранні штани - виробництва Rocket.ua. Добре те, що в них багато функціоналу і можна домовитись/відмовитись від чогось. Погано те, що власне мембрана слабка. На сайті в них написано, що характеристики від 5000/5000 до 10000/10000. Отже в тих самих умовах мембрана повністю протекла на бедрах.
Запасне, не використовував – целофановий базарний плащ. Якби ми не заночували в кафе під час дощу - був би в нагоді.
ХодоваТермокофта Крафт найпростіша – 170г. Має бути в поході, в якому можлива ходова температура нижче 10 градусів. З досвіду – ніщо крім термобілизни не буде настільки ж комфортним і теплим.
Байка – китайська, з Аліекспресс. 450г. Важка, але гарна. Вітрозахист в неї слабенький, але піт відводе добре.
Штормовка - виробництва Rocket.ua. Анорак, 120г. Гарна штука, використовував як верхній шар від +7 до +20 (відповідно щось піддівав під неї). Вентиляції мені якраз, була інша, зі вставками із сітки, то в ній мене вентилювало занадто.
Велошорти – 4 пари різних, 740г. Одні – нові, одні від Фатейки, 2 пари від
http://bicycleproducts.io.ua. Планував прати один раз, тому так багато. Більше нічого з памперсами не брав, під всі ходові штани вдягав велошорти.
Носки – 4 пари, 100г, були фірмові, були звичайні. Фірмові товстіші, звичайні дуже швидко зношуються…
Бафи – 2 штуки, 50г. Один – під шлєм, один – шарфік
Бахіли - виробництва Rocket.ua, 100г. Хороша річ, багато використань. Перше – від доща, не сильно протекли. Друге – утепляють, взимку можна їздити до 1.5 годин в звичайних велотуфлях з войлочною устілкою при -10.
Рукава – китайські, за 1.5 бакса, 20г. Захист від ультрафіолета. Завдяки цікавому матеріалу на ходу відчутно охолоджують.
Наколінники – звичайні з аптеки, 115г. Утеплюють, але пережимають кровообіг. Я переживаю за коліна, тому при +15 ізжу в шортах і наколінниках. Заказав с DX.com віндстоперні, але вони не встигли приїхати до походу…
Труси – звичайні, для відпочинку, 50г.
Велофутболки – 3 шт, 550г. Одна з Китаю, дві від
http://bicycleproducts.io.ua.
Велоперчатки – кайфові, 50г, Exustar, колись взяв на розпродажу.
Перчатки господарчі – звичайні з хозмагу, плотніші, 100г. Тепло їздити в +10, не шкода використовувати в лагері.
Велотуфлі – туристичні, контактні North Wave Mission Pro, швидко сохнуть, але шип ховається не глибоко, по рівному асфальту цокає. 900г
Для відпочинкуТермокофта DVB з мериноса – 150 г, власний бренд wiggle. На відміну від синтетичного крафта, дуже довго не пахне. Але дуже ніжна – в машинці тре прасувати тільки з речами без молній і гострих ґудзиків. На відміну від синтетичного крафта гірше відводе вологу, тому не використовую її для велосипеда.
Термоштани Крафт найпростіші 170г. В комплекті з мембранними штанами забезпечують нижню температуру їзди в -10 градусів. Для їзди не знадобилися, але в спальник кілька разів піддягав.
Штани штормові – 200г, здебільшого ходив в них в лагері, купив на Харків туристі. Важкуваті, через те, що мають молнії для стяжки штанін для їзди
Капці – 200г
Пухова куртка 300г, купив на розпродажі якусь. Легша, тепліша, менша за байку. Мінус – якщо намокне, то стане штормовкою, і не відводить піт.
Пухові носки - 100г, утеплення в спальник.
Загальна вага одежі – 5500г, але тре мати на увазі, що від 1500 до 3500г були надіті на мені.
Дощовий комплект (куртка, штани, бахіли) їхали в внутрирамній сумці. Все інше – в баулі, в герметичному мішку.