Вихідні 13-14 вересня

Обговорення, планування, звіти

Вихідні 13-14 вересня

Повідомлення woha » 08 вересня 2014, 16:28

День 0-й.
Виїхав з Вінниці вечірнім поїздом Київ-Рахів (457) в 19:45. Прибув до Хмельницького в 22:00 і в 23:30 лежав в ліжку в готелі "Центральний".
Зображення
Центральна площа Хмельницького. Меморіал Небесної сотні.
Статистика:
8 км - на/з вокзалів велосипедом, десь 160 км поїздом.

День 1-й.
Поснідав в готелі (всьо включено ;)) і в десь в 9 годин поїхав з Хмельницького. Рельєф видався холмистий, але я нікуди не поспішав.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Десь о 12 годині приїхав в Меджібіж і полазив трохи по фортеці. Фортеця справила сумне враження, начебто реставрація іде, але виглядає вона гірше, ніж 5 років тому. А може то я на Кремінець-Хотин передивися...
Зображення
Зображення
Зображення
Знову поля.
Зображення
Річка Іква біля Старої Синяви.
Зображення
Проїзжаючи Стару Синяви бачив намет цирка. І знову поля.
Зображення
Зображення
Десь в 17 годин приїхав на планове місце ночівлі. З мап здавалося, що це ліс, але по факту сталося, що це широка лісосмуга переходить в молоду посадку. Але мені сподобалось - з 3-х сторін не пролізти, а з четвертої я прихований схилом. Начебто трафік невеликий, три чи чотири машини за вечір проїхало. В цей раз їздив матрасити, то брав з собою складну табуретку. Я вам скажу, це дуже приємна річ в поході.
В 20 годин вже було темно, начебто і спав би, але посадка виявилася дуже шумною - враження було, що гуляють навкруги намету постійно. Навіть вилізав кілька раз подивитися серед ночі.
Трек 1-го дня:

Статистика:
93 км, 1000 м набору висоти, 1000 спуску.

День 2-й.
З ранку прокинувся як схотів (десь о 8-й). Був дуже здивований, коли о 10-й виїхав. Як це я так склався швидко - не знаю. Фоток багато немає, було трохи полів.
І ось, раптом - Хмільник.
Зображення
Чогось було влом фотографувати, але місто виглядало приємно. Відчувається, що санаторії і промисловість дають можливість будувати, ремонтувати дороги.
Далі була стріла дороги до Іваніва, де я пообідав біля міста через Південний Буг. Цією дорогою я їздив останній раз з свого села і з попутним вітром валив весь шлях десь 30 км/ч. Зараз вітер був зустрічний і зрідка вдавалося вижати 20.
Зображення
Трек 2-го дня:

Статистика:
73 км, 400 м набору висоти, 500 спуску.
Востаннє редагувалось woha в 08 жовтня 2014, 09:45, всього редагувалось 9 разів.
woha

Повідомлення: 38

Re: Вихідні 13-14 вересня

Повідомлення woha » 06 жовтня 2014, 13:40

В першому повідомленні було:
Доброго дня.
Пропоную велопохід на вихідні 13-14 вересня. Він відбудеться тільки в разі хорошої погоди тиждень перед походом і в вихідні.

Скоріш за все, будемо виїжджати в п’ятницю.
Маршрут в стадії розробки.
В якості можливого - http://www.gpsies.com/map.do?fileId=gnbfdwvhyzkbmkhr, прибуваємо в Хмельницький і їдемо назад до дому.
Виходячи з аналізу потягів, вони прибувають в ХМ пізно. В Хмельницькому потрібно ночувати цивільно. Дешеві варіанти до 150-200 грн за ночівлю з носа.
Декларуємо 80-100 км субота, 70-90 км – неділя. Зважте, чи ви зможете стільки проїхати.
З великого кожному треба мати:
Велобаул+Багажник
Спальник на Ткомфорту +5, або бути готовим до такої температури ночівлі.
Велочохол
Каремат

Палатку – в залежності від того, скільки нас буде.
Інше – непринципові дрібниці.

Volodymyr Ivanichkin
woha

Повідомлення: 38

Повернутись до Велопоходи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість