Матрасний виїзд на риболовлю і відпочинок 7-9.06.2014

Обговорення, планування, звіти

Матрасний виїзд на риболовлю і відпочинок 7-9.06.2014

Повідомлення FamilyMan » 30 травня 2014, 23:49

Шановне панство, шо це ми усе працюємо і працюємо. А коли ж відпочивати?
Тобто не сісти на велосипед і накрутити за декілька годин більш як півсотні кілометрів і потім стільки ж додому. А реально - відпочинок для зміни середовища і умов перебувань?

Так-так, йдеться про ЛЮДСЬКИЙ відпочинок. Я не кажу про горілку і цигарки. Я про .... риболовлю. Іще не забули "цо то є"?

Так от. Про дощі на наступному тижні вже певно чули. Але є така пропозиція: виїхати матрасно кудись у точку, зупинитися, порибалити (може навіть і шашлик зробити), покупатися, може радіалки для бажаючих (в кого пальці на ногах сверблять і просять педалів ;) ).

У зв'язку з цим очікую на пропозиції від громади.

Основна мета - зібрати кагал (у кращому розумінні цього слова) поважаючих себе та інших людей для вибору точки/точок для зупинки, довгих вечірніх посиденьок біля багаття, тихих зорей з туманом над водою і плесканням риби в очереті і звісно з можливістю по новому поглянути на красу нашої області (найближчих її місць).
Востаннє редагувалось FamilyMan в 04 червня 2014, 15:23, всього редагувалось 1 раз.
FamilyMan

Повідомлення: 243

Re: Матрасний виїзд на риболовлю і відпочинок 7-9.06.2014

Повідомлення FamilyMan » 31 травня 2014, 00:32

Від себе варіант N1:
1. Вечір п'ятниці - виїзд на точку N1 - до Потушу (~40 км, маршрут відомий, усе легко і швидко їдеться). При виїзді о 19:30 вже біля 22:00 ми там (це вже з велобаулами і усім скарбом, але іще без води у табір).
1а. Альтернатива - Довгополівка, переїзд до Тиврова і на ніч стати за Тивровом (відстань трохи менше, але треба у Тиврові десь буде набрати води).
2. Табір, вечеря, підйом (для ман'яків з велорибалки ;) ) вдосвіта, поруч біля табору риболовля до 9-10 години в залежності від кльову.
3. Харчування зранку - варить хто у таборі/сухе.
4. Збори, виїзд на точку N2 - Остапківці, Перепеличчя (іще 30-40 км) (бажано до Брацлава - читав що одразу за ним ставлять багато сіток, потрібно буде спускатися значно нижче) - питання для обговорення. У альтернативному варіанті - те саме тільки спочатку ч/з Дзвонику на Стрільчинці.
5. Шашлик/смажена курка і т.п., відпочинок з купанням і вечірня риболовля, поруч святе джерело. Можна сходити подивитися і водички принести у табір. Підйом/спуск до нього надихає :)
6. Відпочинок, риболовля на світанку, гарний сніданок, купання і неспішні збори.
7. Назад можна ч/з Брацлав, Марксове, Печеру, Воробіївку, Тиврів (90 км). А можна і трасою (50-60 км), або іще у будь-який спосіб. Але усім разом.

Іще раз - мені хочеться не тільки себе вигуляти (я і сам можу, повірте), але якось трохи підтримати велорух і нагадати що ми люди, а людям потрібно спілкуватися.
Ви ж подивіться, кататися хто куди - ніби катається. По одному - по двоє-троє. Але немає як було раніше, немає відчуття громади.

Посилання на додатковий матеріал: http://velofamilyman.blogspot.com/2013/ ... -post.html
FamilyMan

Повідомлення FamilyMan » 05 червня 2014, 08:54

На зараз ми маємо наступне (мій намет на 3х, їду я і qwedor):
1. Виїзд о 18:00-18:30 у п’ятницю, ціль Сутиски, Тиврів, Дзвониха (бажано останнє).
2. Ставимо табір, вечеряємо, шукаємо місця для риболовлі.
3. Ранок до 10-11 години рибалимо, снідаємо і рухаємося на Райгород (Дзвониха, Стрільчинці, Немирів, Райгород по трасі) - 50 км.
4. Там поблизу стаємо на вечір і наступний ранок. Якщо усе піде гаразд, то там і залишаємося іще на день і у понеділок додому.
5. Якщо невистачатиме пригод – на Степашки, а то й у Зелений Клин (біля Губника), Глибочок і закриваємо коло на станції Вапнярка (рух потягом на Вінницю у понеділок).

На цей момент планів щодо шашликів в нас поки не має (ліньки займатися та й немає відповідального ;) ).
Харч можна обговорити окремо, для приготування їжі усе що заплановано вистачить і на 4х.

Не забувайте про риболювлю. Це - основна мета поїздки :)
Звісно у форматі ВІДПОЧИНКУ.
FamilyMan

Повідомлення Андрій Калинівка » 05 червня 2014, 18:01

Я б поїхав з вами але не зможу через день народження.
Андрій Калинівка

Повідомлення: 26

Повернутись до Велопоходи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість