ВОЇН АТО ВІДПРАВЛЯЄ «ВЕЛОКОНВОЙ» ІЗ ЗАХОДУ НА СХІД

Обговорення, планування, звіти

ВОЇН АТО ВІДПРАВЛЯЄ «ВЕЛОКОНВОЙ» ІЗ ЗАХОДУ НА СХІД

Повідомлення Shamrock » 06 липня 2015, 11:32

На Харків Туристі знайшов ось такий анонс велопробігу , який пройде і через Вінницю , на мій погляд , дуже цікавий проект , у мене наврят вийде приєднатись , але мабуть серед наших земляків знайдуться бажаючі . Читаємо нижче:

"Воїн АТО Костянтин Самчук демобілізувався лише два дні тому, а вже збирається повернутися на Схід. І не коли-небудь, а саме в День Незалежності. З собою обіцяє привезти кілька десятків, а може і сотень мандрівників-велосипедистів. Костянтин організовує велопробіг «Захід – Схід», який має об'єднати крайні точки України: маршрут заїзду проляже від закарпатського містечка Чоп, до прикордонного Мелового на Луганщині :cyclist:

Стартувати велосипедисти мають 16 липня з Чопу, за день планують долати на двох колесах до півсотні кілометрів. Це й не дивно, адже сам Костянтин має спортивний досвід: якось він здолав марафонські 42 кілометри всього за 4 год 15 хв.

- Ми візьмемо намети - нам, мандрівникам, не звикати, - говорить Костянтин, - але будемо дуже вдячні, якщо нас хоч зрідка запрошуватимуть на ночівлю чи хоча б на вечерю, та й приємно було б якби нас у кожному місті зустрічали небайдужі люди та підтримували.

Організатор каже, що хоче започаткувати своєрідну естафету, наприклад, з кожного міста передавати прапор у наступний пункт. :flag:

- На Сході я всі стежки знаю, - запевняє Костянтин Самчук, - сам рік відслужив, тож людей поведу безпечними шляхами, а не окупованими територіями.

До речі, чоловік знається не лише на українських стежках, він затятий мандрівник. У свої 37 років встиг побувати, у буквальному сенсі, на вершинах світу – він підкорив найвищі точки трьох континентів: Кіліманджаро, Ельбрус та пік Косцюшко.

А ще – здійснив декілька морських походів на каное та байдарці у найекзотичніших куточках світу, стрибав з парашутом, змагався в тріатлоні, і найголовніше – захищав Україну від російських окупантів у «гарячих точках» на Сході.

Киянин Костянтин рік служив у АТО в складі 12 територіального батальйону «Київ», бачив найзапекліші битви та брав у них участь, тож довіритися такому провідникові велосипедисти можуть без остраху.
Маршрут пробігу: Чоп – Ужгород – Мукачеве – Свалява – Воловець – Синевир – Вишків – Долина – Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль – Волочиськ – Хмельницький – Летичів – Літин – Вінниця – Немирів – Гайсин – Умань – Звенигородка – Шпола – Черкаси – Чигирин – Кременчук – Бутенки – Полтава – Чутове – Люботин – Харків – Чугуїв – Шевченкове – Куп'янськ - Сватове – Старобільськ – Біловодськ – Мелове." :kozak:
http://tourist.kharkov.ua/xtnews/------ ... ------6973
Зображення
Shamrock

Повідомлення: 290

Re: ВОЇН АТО ВІДПРАВЛЯЄ «ВЕЛОКОНВОЙ» ІЗ ЗАХОДУ НА СХІД

Повідомлення Shamrock » 27 липня 2015, 11:05

Орієнтовно прибути до Вінниці "конвой" :flag: має 31 липня (пятниця) Пропоную зустріти їх на вїзді до міста (я так розумію, зі сторони Якушенець) провести до Майдану незалежності ну і далі вже за обставинами . Зараз вирішується питання ночівлі/годівлі . Можливо хтось запропонує які цікавинки нашого міста ми можемо показати гостям ? Також пропоную бажаючим провести хлопців до Немирова :cyclist: (є бажання , якщо обставини не завадять) Сьогодні зателефоную Констянтину щоб більш детально знати їхні плани .
www.day.kiev.ua/uk/news/260715-velosype ... prybuly-na
Shamrock

Повідомлення Shamrock » 27 липня 2015, 14:49

говорив з Констянтином(організатор пробігу) , планують прибути до Вінниці десь о 12-ій годині дня в п`ятницю 31 липня , 01 серпня в них запланована пресконференція . Розповів їм за п`ятницьку Критичну масу , висловили бажання проїхатись з нами і заодно побачити трохи місто , також є бажання побувати на Фонтані(може хтось знає розклад , щоб знати коли це краще зробити у день приїзду чи у суботу)
Виїзд на Немирів заплановано на 05:00 у Неділю 02 серпня (за ВДВ!!!) :flag:
Shamrock

Повідомлення Shamrock » 03 серпня 2015, 15:07

коротко : зустрли у Літині , провели до Вінниці , у суботу хлопці відпочивали .Респект магазину Велохаус за безкоштовне ТО двох монстробайків організаторів пробігу!!! :good:
у неділю о 05:40 вирушили до Немирова , успішно подолали 50+км :cyclist: ,хлопці поселились у санаторій , місцева влада організувала зустріч з немирівчанами учасниками АТО :flag: . Я ж розпрощавшись з Костею та Сашою відвідав Млиноманію (с. Печера) і вирушив додому , мій пробіг від дому до дому 152 км. виїзд 04:50 ,приїзд 18:30.
Зображення
зустріч у Літині
Зображення
виїхали з Вінниці.
Зображення
прибули в Немирів.
Зображення
фото на згадку .санаторій Авангард.
Shamrock

Повернутись до Велопоходи

Хто зараз онлайн